• Wsparcie szkół w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

„Laboratoria przyszłości” - jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech, której celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której będą prowadzone zajęcia atrakcyjne dla uczniów, sprzyjające ich rozwojowi, pozwalające uczyć się im poprzez eksperymentowanie. Wszystko po to, by uczniowie zdobywali umiejętności praktyczne.

Celem programu jest wsparcie szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM.

W ramach programu nasza szkoła otrzymała wsparcie w wysokości 30.000,00 zł:

Za tę kwotę zakupiliśmy:

- drukarkę 3D wraz z akcesoriami, notebookiem HP250G8 oraz  stolikiem
          - Zestaw Stacja Lutownicza
          - Starter Kit XXXL
          - Aparat Sony Z-V1, Gimbal ręczny Feiyu Tech G6 Max, Statyw Camrok CP-510, Zestaw do bezprzewodowej emisji dźwięku Samaronic Blink 500, Mikrofon Saramonic Vmin Mini,  Zestaw lamp CLAROOM,
          - Wizualizer Aver F50-8M
          - Mikroskop Delta Optical Biolight 500
          - Głośniki JLB Filip Essential
          - Maszyny do szycia Juno J15 wraz z zestawem do szycia
          - Geniboty - roboty z akcesoriami dodatkowymi, Edukacja wczesnoszkolna z Genibotem cz.I , Dwustronna mata do kodowania 150x150 cm, Krążki kompetencji kluczowych do maty do kodowania, Kurs wykorzystanie robotów Genibot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej,  Organizer do krążków, Karty do kodowania Genibota, Stojaczki do krążków.

Pozyskane w programie pomoce będą wykorzystywane do wszechstronnego rozwoju naszych uczniów na lekcjach oraz na zajęciach pozalekcyjnych.