UWAGA RODZICE!

ROZPOCZYNA SIĘ REKRUTACJA NA WOLNE MIEJSCA DO PRZEDSZKOLI/ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym rozpoczyna się 1 marca 2024 roku.

Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola / oddziału przedszkolnego po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego:

Dokumenty generujemy na stronie.

Również pod tym adresem rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą każdego przedszkola, jego dokładną lokalizacją na mapie oraz szczegółowymi zasadami postępowania rekrutacyjnego. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty  w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu  / oddziale przedszkolnym.

Aby zapisać dziecko do przedszkola / oddziału przedszkolnego należy wypełnić elektroniczny formularz WNIOSKU i złożyć go wraz załącznikami w sekretariacie  przedszkola / szkoły, w której funkcjonują oddziały przedszkolne, wpisanej na pierwszym miejscu (przedszkole / oddział przedszkolny  pierwszego wyboru)
          w terminie od 1 marca do 2 kwietnia 2024 r.

UWAGA!!!

Podczas zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego prosimy nie korzystać z przeglądarek Firefox i Explorer, ponieważ nie obsługują one w pełni programu do rekrutacji i mogą powodować problemy z wydrukiem pełnych dokumentów. Prosimy korzystać z najnowszych przeglądarek Microsoft Edge, Chrome.

Sekretariat Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Wytomyślu czynny w godz. 8.00 – 15.00.

Szczegółowe Informacje  o rekrutacji  wraz z oświadczeniami do wniosku są zamieszczone na stronie https://nabor.pcss.pl/nowytomysl/przedszkole/  od 1 marca 2024 r.

Załącznik nr 1: Zarzadzenie_Burmistrza_Nowego_Tomysla_nr_1145_2024_z_dnia_23.01.2024_r..pdf

Załącznik nr 2: OSWIADCZENIE_O_MIEJSCU_ZAMIESZKANIA_RODZICOW_KANDYDATA(4).docx